top of page

 Onas

    Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy a robimy to z pasją. 

 

Mamy wielu zadowolonych Klientów.

Stosujemy profesjonalny sprzęt do zleconych nam prac.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę.

Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie.

     Mam przyjemność przedstawić Państwu moją firmę i zakres świadczonych usług.
Firma istnieje od 1 października 2013 roku. Ja natomiast usługami w zakresie prac porządkowo - czystościowych zajmuję się od 1991 roku tj. od chwili, kiedy rynek dostrzegł konieczność specjalizacji w tym zakresie. Specjalizuję się w wykonywaniu kompleksowego sprzątania powierzchni biurowych, banków, zakładów pracy, kancelarii prawniczych, przychodni zdrowia, kompleksów handlowych. Posiadam duże doświadczenie w sprzątaniu nowoczesnych biurowców klasy A, oraz sprzątania obiektów w ruchu ciągłym.
Posiadamy w firmie zabezpieczenie techniczne do właściwego wykonywania ww. robót w postaci niezbędnego sprzętu : maszyn czyszczących  wolnoobrotowych firmy Hako, Taski, maszyn polerujących firmy Nilfisk, szybkoobrotowych maszyn do szlifowania firmy Taski, maszyny wieloczynnościowe,  urządzenia do ekologicznego mycia okien i szyb, specjalistyczne odkurzacze, niezbędne środki transportu.
Stosuję środki czystości sprawdzonych i renomowanych firm, jak  na przykład profesjonalna linia środków firmy   Johnson Diversey, Henkel – Ekolab, Taski, Buzil, Chrisal, Merida gdzie na szczególną uwagę zasługują biologiczne środki czystości i higieny zawierające probiotyki – bakterie o korzystnym działaniu dla ludzi i środowiska.
Jednocześnie informujemy, że firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności w Towarzystwie Ubezpieczeniowym, co zwiększa bezpieczeństwo naszych kontrahentów.

Zachęcam do nawiązania współpracy.

bottom of page